Zajęcia fitness w Gliwicach dla każdego

W dzisiejszych czasach większość z nas pragnie zadbać o siebie i swoje ciało. Jeżeli należysz do tych osób i chcesz zrzucić zbędne kilogramy, ukształtować swoją sylwetkę albo po prostu poczuć się lepiej na co dzień, odwiedź klub Shausha, w którym organizujemy różnorodne zajęcia fitness w Gliwicach. Wychodzimy tym samym naprzeciw potrzebom osób młodszych i starszych, mężczyzn i kobiet, w tym także pań w ciąży oraz świeżo upieczonych mam. Co znajdziesz w naszej ofercie?

Fitness w Shausha, czyli ogromna różnorodność i nowoczesność

Shausha to nowoczesny klub fitness w Gliwicach, w którym zadbaliśmy o doskonałą aranżację wnętrz, świetną atmosferę i oczywiście profesjonalne wyposażenie. Aby zajęcia przebiegały w odpowiedni sposób, zatrudniliśmy najlepszych instruktorów, którzy pomogą Ci w każdej sytuacji. I oczywiście zadbaliśmy o różnorodność ćwiczeń, dzięki czemu możesz postawić między innymi na:

  • Easy Step – zajęcia na stepie, przeznaczone dla tych osób, które nigdy nie miały z nim do czynienia – pozwalają szybko zrzucić tkankę tłuszczową i poprawić kondycję;
  • Fit Dance – zajęcia fitness opierające się na tańcu, a więc nie tylko skuteczne jako ćwiczenia, ale również fantastyczna zabawa;
  • Fit Lady – zajęcia dla pań, dzięki którym będą one w stanie szybko wymodelować swoją sylwetkę i dolne partie ciała – ćwiczenia o średniej i dużej intensywności;
  • BPU – brzuch, pośladki i uda, a więc to, co istotne dla wielu pań – to fitness w Gliwicach z udziałem różnego rodzaju akcesoriów, takich jak gumy czy sztangi;
  • Piloxing – innowacyjny trening, łączący boks, pilates i taniec, który daje naprawdę znakomite efekty w przypadku każdej osoby ćwiczącej.

To oczywiście nie wszystko! W naszej ofercie znajdują się również inne zajęcia, takie jak Joga, Full Body Workout, Mama + Dziecko, Aktywna Ciąża czy Aktywna Niedziela. Polecamy zapoznać się z naszym kalendarzem zajęć fitness i wybrać te, które będą dla Ciebie najbardziej odpowiednie.

Wierzymy, że dzięki tak ogromnej różnorodności zajęć, każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie. Coś, co pozwoli mu osiągnąć cel w postaci pięknej sylwetki, lepszego zdrowia czy doskonałego samopoczucia. Wszystkie zajęcia są dokładnie zaplanowane i prowadzone przez doświadczone oraz wykwalifikowane osoby – w ten sposób Shausha stała się znanym i cenionym klubem fitness w Gliwicach.

Shausha – nie tylko fitness?

Shausha Gliwice to miejsce, w którym ukształtujesz piękną sylwetkę i osiągniesz cel w możliwie jak najkrótszym czasie! A zajęcia fitness to tylko jedne z wielu, jakie polecamy wszystkim naszym gościom. Zapraszamy również na nowoczesną siłownię, na tenis, badmintona czy squasha, do naszej strefy Wellness lub na trening personalny z profesjonalnym trenerem. Oferujemy także EMS, czyli elektrostymulację mięśni!

Wszystko to w atrakcyjnych cenach i przy zachowaniu jak najwyższych standardów obsługi. Shausha to miejsce dla każdego, w którym poczujesz się znakomicie i do którego z całą pewnością zechcesz wracać. Zapraszamy na zajęcia!