Wybielanie zębów w Klinice – Dentysta Czarnków

Każdy z nas marzy o perłowym uśmiechu. Niestety z wiekiem zęby naturalnie szarzeją. Jeśli dołączyć do tego picie herbaty, kawy, wina a co gorsza palenie papierosów, to kolor naszego uzębienia w niczym nie przypomina uśmiechu celebrytów. Wiele osób naturalnie ma nieco kremową barwę zębów, mimo że używa past wybielających. Jednak jeśli Twoim stałym miejscem zamieszkania jest modna dzielnica Warszawy Mokotów, stomatolog w Dr Frank pomoże Ci osiągnąć uśmiech gwiazd.

Wybielanie nakładkowe – Dentysta Mokotów

Dużą popularnością cieszy się rozjaśnianie zębów metodą nakładkową w zaciszu swojego domu. Nie zaleca się jednak robienia tego na własną rękę. Doświadczony stomatolog oceni najpierw w gabinecie, w , stan Twojego uzębienia oraz czy nie występują ewentualne przeciwwskazania w postaci nadwrażliwości zębów, niewyleczonych ubytków i próchnicy, stanu zapalnego dziąsła czy paradontozy.

Należy również pamiętać, że podczas ciąży i karmienia piersią powinniśmy poczekać z zabiegiem wybielania zębów. Istotne jest także dobranie żelu wybielającego w gabinecie dentystycznym, oraz wykonanie odlewów dwóch łuków nakładek zębowych, które będą idealnie pasować do Twoich zębów.

Na następnej wizycie w  odbierzesz je, a stomatolog nauczy Cię w jaki sposób możesz wybielać zęby w domu. Choć efekty są spektakularne i mogą trwać nawet do 3 lat, należy pamiętać, że wybielanie tą metodą wymaga codziennego nakładania substancji wybielającej przez okres kilku tygodni.

 

 

Wybielanie w gabinecie

Dla osób, które chcą uzyskać natychmiastowy efekt bielszych zębów, dobrym rozwiązaniem jest rozjaśnienie ich w klinice Dr Frank. Zabieg trwa około godziny, a efekt jest widoczny od razu. Razem z lekarzem decydujecie czy należy go powtórzyć w celu uzyskania jeszcze jaśniejszego uśmiechu.

Nawet wybielenie martwych zębów nie jest problemem w dzisiejszych czasach w Mokotowie. Stomatolog z doświadczeniem i zaawansowanymi narzędziami rozjaśni ząb po kanałowym leczeniu. Nie jest to jednak możliwe do uzyskania poprzez domowe sposoby wybielania zębów z użyciem nakładek. Korzystając z usług wykwalifikowanego dentysty dostaniesz również odpowiednie zalecenia jak zadbać o uśmiech tuż po zabiegu.

 

Wiele osób myśli, że wybielanie zębów kończy się po wyjściu z gabinetu – nie jest to prawdą. Stomatolog w Dr Frank zaleci Ci tzw. białą dietę. Spożywa się w niej produkty, które nie barwią zębów: seler, ziemniaki, pierś z kurczaka, królika, kefir czy jogurty. Dozwolona jest woda, ale już bez cytryny. Kategorycznie zabroniona jest kawa, czerwone wino, herbata.

Szczególną ostrożność powinny zachować osoby palące papierosy, świeżo wybielone zęby mogą silnie się zabarwić i w rezultacie wyglądać gorzej niż po zabiegu.

 

Stomatolog Piła

Stomatolog pomoże Ci z uzyskaniem pięknych, perłowo białych zębów. Pamiętaj: w życiu jest tyle okazji do uśmiechu, że nie warto odbierać sobie radości z powodu nieatrakcyjnego koloru uzębienia. Tylko jedna decyzja dzieli Cię od wyglądu Twoich marzeń. Wybierasz wybielanie zębów w luksusowych wnętrzach kliniki  czy w zaciszu swojego mieszkania?