Szukasz wysokiej jakości aparatu słuchowego? Postaw na markę Phonak!

Phonak to wiodący producent aparatów słuchowych z ponad 70-letnim doświadczeniem. Oferuje urządzenia dostosowane do pracy w najtrudniejszych warunkach dźwiękowych, zapewniając perfekcyjne słyszenie i rozumienie mowy. Działa w poczuciu misji budowania globalnej świadomości na temat niedosłuchu i promuje zaawansowane rozwiązania przeznaczone dla pacjentów o zróżnicowanych potrzebach i oczekiwaniach. 

Aparaty słuchowe Phonak – synonim jakości i nowoczesnej myśli technologicznej  

Założona z Zurychu w 1947 roku firma Phonak od początku swojego istnienia wyróżnia się innowacyjnym podejściem do protezowania słuchu. Poszukiwanie pionierskich rozwiązań, ciągłe dążenie do ulepszania wykorzystywanych technologii i nastawienie na dostarczanie użytkownikom aparatów słuchowych najwyższej jakości dźwięku, pozwoliło marce szybko zawładnąć branżą i rozgościć się na pozycji lidera działającego w ponad 100 krajach na świecie.  

Apetyt na rozwój i wyraźnie pro klienckie nastawienie zaowocowały zdobyciem szeregu prestiżowych nagród – w tym choćby Gold Stevie Award otrzymaną w 2019 roku oraz Red Dot Design Award  „Best of the Best” w 2021. 

Urządzenia Phonak uchodzą za jedne z najlepszych aparatów słuchowych na świecie. Polecają je zarówno wieloletni użytkownicy jak i ci, którzy mają za sobą doświadczenie z pierwszym aparatem innych producentów. 

Najnowsze modele aparatów Phonak w najbardziej przystępnych cenach na rynku – sprawdź ofertę BRANDvital – renomowanego dostawcy najwyższej klasy urządzeń audiologicznych. 

Aparat słuchowy Phonak – zalety 

Phonak udostępnia aparaty zauszne (BTE), dokanałowe (RIC) i całkowicie niewidoczne modele wewnątrzuszne (ITE), a wszystkie w zróżnicowanych poziomach wydajności. Dzięki temu jest w stanie zaspokoić potrzeby pacjentów z każdym typem niedosłuchu (od lekkiego po ciężki) oraz różnymi preferencjami, co do wielkości, a także ceny urządzenia. 

Oferuje szeroką gamę konfigurowalnych opcji z zaawansowanymi funkcjami umożliwiającymi efektywne korzystanie z aparatu nawet w najbardziej wymagającym i zmiennym otoczeniu akustycznym. I to bez uszczerbku na jakości odbieranego dźwięku. 

To jednak nie wszystko. Co jeszcze wyróżnia aparaty Phonak

  • Łączność z innymi urządzeniami – dzięki funkcji Bluetooth wiele modeli aparatów słuchowych Phonak może nawiązać łączność ze smartfonem, tabletem czy telewizorem. Pozwala to na wygodne odsłuchiwanie materiałów audiowizualnych (programów telewizyjnych, e-booków, teledysków itp.), a także na wykonywanie połączeń telefonicznych w trybie głośnomówiącym. Aparat pełni funkcję wygodnej w użytku słuchawki. 
  • Wydajność – najnowsze aparaty słuchowe Phonak wykorzystują technologię akumulatorów litowo-jonowych, dzięki której urządzenia można używać przez cały dzień bez przerwy (nawet przy założeniu uruchomionej przez wiele godzin funkcji strumieniowania dźwięków). Za sprawą opcji szybkiego ładowania, aparat jest błyskawicznie gotowy do ponownego użytku. Nie ma konieczności uciążliwej wymiany baterii, jak ma to miejsce w standardowych aparatach. 

Źródło: aparaty-sluchowe.info 

  • Zdalna obsługa – zmiana ustawień aparatu może być dokonywana w bardzo dyskretny sposób za pośrednictwem aplikacji mobilnej. Regulacji w ten sposób poddają się m.in. głośność czy rodzaj programu. W aplikacji można też śledzić stan baterii, co eliminuje ryzyko kłopotliwego rozładowania jej znienacka. 
  • Akcesoria dodatkowe – marka wprowadziła na rynek szereg akcesoriów, które ułatwiają osobom z niedosłuchem funkcjonowanie w szczególnie problematycznych dla nich sytuacjach, np. podczas spotkań grupowych czy konferencjach, kiedy to źródło dźwięku znajduje się w oddaleniu, a w sali często panuje pogłos. Bezprzewodowe mikrofony kierunkowe obsługiwane przy użyciu pilota czy niewielkie mikrofony w długopisie to przykłady najbardziej praktycznych urządzeń cenionych zwłaszcza przez osoby aktywne zawodowo.  

Aparat słuchowy marki Phonak to propozycja dla pacjentów wymagających, którzy cenią sobie niezależność i możliwość realizowania swoich pasji i ambicji. Zróżnicowana oferta, wysoki poziom zaawansowania technicznego i przystępna cena (aparat słuchowy Phonak o bardzo dobrych parametrach można kupić już za około 2-3 tys. zł) sprawiają, że każdy może odnaleźć model idealnie dopasowany do własnych preferencji.