Szukasz prezentu ze smakiem? Kawa jest doskonałym wyborem

Urodziny, imieniny, parapetówka… A może zwyczajnie, bez okazji? Kawa to coś, co (prawie) zawsze sprawdzi się jako miły podarunek, niezależnie od okoliczności świętowania.

 

Kawa odpowiednia na prezent

 

Jeśli dobrze znasz kawowe gusta osoby obdarowywanej, jesteś w sytuacji idealnej. Wiesz, w jakie nuty smakowe, stopień wypału celować. Co jednak, kiedy nie jesteś pewna, co dokładnie zasmakuje osobie, której chcesz podarować ziarna z bielskiej palarni Proper? Wybór nieco zawęża się, kiedy wiesz, jaką metodą najczęściej napar kawowy będzie przygotowywany. Dobrze więc przed zakupem zorientować się, jakimi akcesoriami do zaparzania kawy dysponuje bliska nam osoba.

 

Wciąż nie wiem, co wybrać

 

Tylko co wybrać, kiedy nie masz pojęcia, jakie smaki są tymi ulubionymi osoby, dla której wybierasz ziarna? W takiej sytuacji warto postawić na coś klasycznego, na przykład którą z naszych kaw brazylijskich. Świetnym wyborem może okazać się nasz firmowy blend Kawa The Black  – klasyk o niskim poziomie kwasowości i wybijającymi się nutami ciemnej czekolady i orzechów. Jeśli jednak nie chcesz ryzykować i kupować kawy w ciemno, mamy dla ciebie rozwiązanie w postaci vouchera, który obdarowywana osoba będzie mogła wykorzystać w kawiarniach Proper tak, jak tylko sobie wymarzy.

 

Wiem już, co i jak z tymi ulubionymi ziarnami

 

Kiedy wiesz, jakich kawowych wyborów dokonuje osoba przez ciebie obdarowywana, możesz postawić na ziarna, które zauważyłeś już na jej kuchennej półce albo podpytać naszych baristów, jakie inne ziarna w podobnym tonie polecają. Może takie miłe zaskoczenie poszerzy gamę ulubionych kaw obdarowywanej osoby? Jednak to ty lepiej znasz jej oczekiwania względem ziaren oraz stosunek do kawowych niespodzianek!

 

Coś do (przygotowywania) kawy

 

A może obdarowywana osoba nie jest jeszcze posiadaczką sprzętu kawowego? W takim razie koniecznie sprawdź ofertę Propera w zakresie akcesoriów do kawy i do kawy dołącz na przykład zestaw Hario V60 albo – jeśli obdarowywany jest zapalonym podróżnikiem – lekki i poręczny Aeropress. Po więcej akcesoriów, w których przygotujesz pyszną kawę zapraszamy do naszych kawowych Proper miejscówek w Bielsku-Białej, Czechowicach-Dziedzicach i Katowicach!