Skuteczne usuwanie/redukcja tkanki tłuszczowej. Jak to wygląda w XXI wieku?

Skuteczne usuwanie/redukcja tkanki tłuszczowej. Jak to wygląda w XXI wieku?

Większości z nas redukcja nadmiaru tłuszczu w klinice kojarzy się z operacją. Tak być jednak nie musi. W naszym artykule przyjrzymy się, na czym polega zabieg Noble Shape. Sprawdzimy też, ile kosztuje bezinwazyjne usuwanie/redukcja tkanki tłuszczowej w Polsce.

Co to jest Noble Shape?

Noble Shape to urządzenie. Łączy 3 technologie powszechnie wykorzystywane do usuwania/redukcji tkanki tłuszczowej. W związku z tym pacjent może skorzystać z ich zalet podczas jednej wizyty. Zmniejszenie obwodu pasa o 5-20 cm jest więc możliwe… w ciągu 6 zabiegów. Oczywiście wszystko zależy od indywidualnych przypadków, niemniej tak dobry wynik w tak krótkim czasie do niedawna był jeszcze w strefie marzeń. Warto zobaczyć zdjęcia, które znajdują się tutaj: https://viviestetic.eu/medycyna-estetyczna/cialo/nobleshape/.

Urządzenie Noble Shape pozwala na redukcję tkanki tłuszczowej szybko i z paru obszarów jednocześnie. Oznacza to, że podczas wizyty w klinice można zmniejszyć obwód brzucha, jak i nadmiar tłuszczu w pośladkach czy na ramionach. To dlatego, że proces spalania tłuszczu jest prowadzony poprzez specjalne pady, które emitują swoistą kompozycję energii. Chodzi o radiofrekwencję (stopniowe podgrzanie skóry do ok. 40 st.), pulsację akustyczną oraz niskopoziomowe promieniowanie laserowe. Ich połączenie pomaga osiągnąć imponujące rezultaty. Co więcej, to całkowicie bezinwazyjna metoda usuwania tkanki tłuszczowej – żaden skalpel nie jest potrzebny.

Sposób na szybkie pozbycie się tłuszczu

Powyższe dość skrótowo opisuje zasady działania Noble Shape. Pytanie teraz, ile trwa zabieg redukcji tłuszczu tą metodą. 45 minut. Tyle potrzeba na przeprowadzenie jednej sesji w gabinecie. W tym czasie, jak już wspomnieliśmy, można skorzystać z Noble Shape w paru miejscach na ciele. Zaleca się, aby pacjent odbył 4-6 zabiegów w celu uzyskania pożądanych rezultatów. Między nimi musi minąć co najmniej 3 dni. Technologia Noble Shape stanowi zatem rozwiązanie problemu, jak wymodelować sylwetkę w 2 tygodnie.

Ważne jest, aby precyzyjnie określić swoje potrzeby oraz oczekiwania. Bezinwazyjne usunięcie tłuszczu to bowiem jedno, redukcja cellulitu to natomiast całkiem co innego. Konsultacje ze specjalistą w gabinecie są więc niezbędne.

Usuwanie/redukcja tkanki tłuszczowej – ceny

Można by sądzić, że nowoczesna technologia medycyny estetycznej oznacza wysokie ceny. Jednakże koszt zabiegu Noble Shape w Polsce to kwota rzędu 270-300 zł. Jeden cykl wiąże się z wydatkiem przekraczającym 1000 zł. To niewiele, biorąc pod uwagę rezultaty. Długotrwała dieta, karnet na siłowni oraz suplementacja koniec końców kosztują więcej. To dotyczy również czasu, który trzeba na to wszystko poświęcić.