Roger Table Mic – zewnętrzny mikrofon dla aktywnych zawodowo osób z niedosłuchem

Roger Table Mic to nowoczesne, niewielkie urządzenie o ogromnych możliwościach. Oparte na zaawansowanych rozwiązaniach technologicznych pozwala osobom z niedosłuchem pokonać jedną z największych przeszkód – słyszenie na odległość w wymagającym akustycznie środowisku. Doskonale sprawdza się przede wszystkim w pracy, ułatwiając aktywne uczestnictwo w spotkaniach w większym zespole.

Czym jest Roger Table Mic?

Dyskusje biznesowe, żywiołowe „burze mózgów”, zespołowe spotkania koncepcyjne – każda z tych sytuacji dla pracownika z upośledzeniem słuchu jest szczególnie wymagająca. W takich okolicznościach aktywne zawodowo osoby zmagające się z niedosłuchem często nie nadążają za interakcjami i to nawet jeśli korzystają z najnowocześniejszych aparatów słuchowych. Choć wkładają ogromny wysiłek w maksymalne skupienie uwagi, spotkania w szerszym gronie bywają dla nich wyzwaniem nie do pokonania. Rodzą zmęczenie i frustrację potęgowaną przeświadczeniem o własnej nieproduktywności.

Roger Table Mic to urządzenie, które zostało opracowane z myślą o wszystkich tych, którzy chcą rozwijać się zawodowo, ale stoją przed barierą komunikacyjną związaną z niedosłuchem. Jak działa? Wbudowany mikrofon wychwytuje mowę z odległości i w hałasie, a następnie przekazuje ją bezpośrednio do aparatu słuchowego. Wystarczy położyć je na stole i włączyć. W przypadku większych spotkań można wykorzystać kilka mikrofonów Roger Table Mic jednocześnie.

Roger Table Mic – inteligentne rozwiązanie dla lepszej komunikacji

Mikrofon stołowy Roger opiera się za unikalnej, zaawansowanej technologii stworzonej przez specjalistów marki Phonak. To światowy lider urządzeń cyfrowych dla pacjentów z niedosłuchem, słynący ze śmiałych i innowacyjnych rozwiązań audiologicznych.

Sprzęt wykorzystuje inteligentne systemy adaptacyjne, pozwalające uzyskać najwyższą jakość transmitowanych dźwięków, niezależnie od poziomu hałasu. Z badań opublikowanych na łamach renomowanego czasopisma „The American Journal of Audiology” wynika, że jego użytkownicy słyszą i rozumieją mowę w hałasie o ponad 60 proc. lepiej niż osoby bez ubytku słuchu. Mikrofon automatycznie dostosowuje swoje ustawienia do aktualnych warunków akustycznych, zatem nie wymaga ciągłej regulacji manualnej. W razie potrzeby tę umożliwia jednak wygodny w użyciu pilot.

Mikrofon stołowy Phonak Roger Table Mic – czy warto?

Jak podkreśla Martin Grieder, wiceprezes grupy Phonak, Roger Table Mic ma pozwolić osobom z niedosłuchem w pełni uczestniczyć w życiu zawodowym oraz wnosić w nie swój wkład. To, jego zdaniem, kluczowy element integracji społecznej.

Jakie są najważniejsze zalety stołowego mikrofonu Roger?

  • Poprawa wydajności pracy – jego użytkownicy zyskują możliwość aktywnego udziału w spotkaniach grupowych.
  • Łatwość w obsłudze.
  • Długi czas pracy – do 20 godzin na jednym ładowaniu.
  • Kompatybilność z wieloma aparatami słuchowymi.
  • Nowoczesny, bardzo dyskretny design współgrający ze środowiskiem biurowym.

Dzięki mikrofonowi Roger Table Mic pracownicy mogą przestać skupiać się na niedosłuchu. Są w stanie w pełni zaangażować się w wykonywane obowiązki, a tym samym efektywnie rozwijać własną karierę.

Urządzenie można kupić w sklepie medycznym, zarówno stacjonarnie, jak i online. Przed zakupem warto porównać w sieci dostępne oferty. Zależnie od punktu, cena Roger Table Mic może bowiem znacznie się różnić. Sprawdź ofertę brandvital na.