Rehabilitacyjny turnus dla seniorów

Osoby starsze, które chciałby odpocząć trochę i nabrać sił mogą skorzystać ze specjalnie przygotowanej dla nich oferty z turnusami. Takie turnusy rehabilitacyjne organizowane są w górach, czyli tam gdzie jest świeże powietrze i super klimat. Można wybrać sobie turnus na siedem lub na czternaście dni. W tym czasie można będzie korzystać z pięknych widoków i zabiegów. Takie połączenie sprawi, że każdy odzyska siły i będzie o wiele szczęśliwszy.

Turnus w Zakopanem

Idealnym miejscem, które oferuje wiele atrakcji jest Zakopane. Właśnie w tym miejscu w cichej okolicy znajduje się miejsce do odpoczynku. Można leczyć tutaj nie tylko ciało, ale również ducha. Wszystkie osoby starsze, jakie zapiszą się na taki turnus będą bardzo zadowolone.  Zakopane to Giewont czy Gubałówka, a zatem miejsca kultowe, które warto odwiedzić. Podczas pobytu na turnusie można będzie korzystać z basenu jak i jacuzzi. To będą niezapomniane chwile dla wszystkich. Chętnie będziemy w to miejsce wracać. Bardzo ważne jest to, że będąc na turnusie wszystko mamy pod ręką. Wszystkie sklepy znajdują się blisko i nie trzeba dużo czasu, aby do nich dotrzeć.

Kto powinien skorzystać z wyjazdu?

Na pewno idealnie będą się tam odnajdywały osoby, które chcą po prostu odpocząć od trudów życia codziennego. Wiele zyskają także osoby, które chciałby poprawić swoją kondycję fizyczną albo ją odzyskać. Zakopane to idealne do tego miejsce. Te osoby, które nie miały okazji odwiedzić Zakopanego i okolic będą zachwycone klimatem, jaki tam panuje. To miejsce, które nie da się porównać z żadnym innym. Wyjazd jest też dobry dla tych osób, które czują się samotne i chciałyby poznać kogoś nowego. Jeśli należymy do osób, które uwielbiają domową kuchnię to właśnie na takim wyjeździe będzie można jej skosztować. Wiele osób zastanawia się nad tym, jaki kupić prezent rodzicom albo dziadkom, a właśnie taki turnus jest idealny.

Co jest w cenie turnusu?

Można mieć pokój z widokiem na Tatry. Wszystko będzie zależne z opcji, jaką wybierzemy. W cenie jest sześć noclegów, które zaczynają się od obiadu, a kończą na śniadaniu. W cenie jest także trzydzieści zabiegów w tym tych zleconych przez lekarza jak i gimnastyka poranna i muzykoterapia. W cenie można korzystać również z basenu, jacuzzi i siłowni. Oczywiście nie zabraknie również konsultacji z lekarzem i opieki pielęgniarskiej. Jest to oferta dla osób, które były już w Zakopanem jak dla tych, którzy jeszcze nigdy do tego miejsca nie trafiły. Każda osoba znajdzie tam coś dla siebie, co jej się spodoba i co ważne, do czego warto będzie wracać.