Rehabilitacja dla seniora

Czas wakacyjnej przerwy oraz wyjazdów zbliża się wielkimi krokami. Jednak na odpoczynek i chwile relaksu zasługują nie tylko uczniowie, ale też osoby starsze, dla których idealną ofertę przygotował Leśny Dom Seniora.

Nowoczesny ośrodek dla seniorów.

Leśny Dom Seniora jest nowoczesnym ośrodkiem przeznaczonym dla osób w podeszłym wieku zlokalizowanym w malowniczej okolicy pośród lasów oraz jezior województwa kujawsko-pomorskiego. Ośrodek posiada bogatą ofertę na pobyt stały, jak również krótkoterminowy organizowany w ramach turnusów 7-, 14- i 21-dniowych. Jednakże stali bywalcy także bez krępacji mogą rozkoszować się pełną gamą rozmaitych udogodnień. Co więcej, warto zaznaczyć, iż bariery architektoniczne nie stanowią żadnych przeszkód w cieszeniu się przygotowanymi atrakcjami. Oprócz części wspólnych budynek dysponuje eleganckimi 1- i 2-osobowymi pokojami, a każdy z nich wyposażony został w łazienkę oraz aneks kuchenny. Lokatorzy mają zapewnione pełne wyżywienie na czas pobytu z uwzględnieniem diet dostosowanych do schorzeń. Ponieważ zaś ośrodek posiada status prywatnego domu seniora, każdy mieszkaniec posiada gwarancję indywidualnego podejścia ze strony wykwalifikowanego personelu oraz lekarza, a nawet psychologa.

Geriatryczne sanatorium na miarę XXI w.

Prywatny dom seniora dysponuje bogatą ofertą dla osób o aktywnym usposobieniu, jak również lubiących błogie lenistwo. Położenie placówki nad jeziorem Foluskim w niezwykle pięknej, leśnej okolicy samo przez się zachęca do długich spacerów, podczas których poznać będzie można wyjątkowo urokliwe okolice Piastowa. Natomiast dla miłośników zabytków i historii także znajdzie się mnóstwo atrakcji. Warto zobaczyć m.in. zlokalizowane w okolicy Muzeum Ziemi Pałuskiej bądź Muzeum Archeologiczne w Biskupinie. Dla osób wolących pozostać na miejscu także nie zabraknie atrakcji, gdyż sam ośrodek dysponuje ich niemałą liczbą. Samodzielnie działające SPA, gabinet kosmetyczno-fryzjerski lub specjalistyczny sprzęt do badania narządów ruchu w trakcie ćwiczeń oraz rehabilitacji sprawiają, że jest w czym przebierać. Masaże i hydromasaże, seans w grocie solnej, a także inne zabiegi z zakresu fizyko- oraz kinezyterapii to tylko część możliwości, które stwarza Leśny Dom Seniora.

Pełną ofertę można sprawdzić na stronie internetowej ośrodkaoraz dokonać rezerwacji na jeden z organizowanych turnusów. Natomiast jeśli jeszcze się wahasz, przeczytaj zamieszczone w dole strony opinie zadowolonych pensjonariuszy, którzy już skorzystali i przekonali się na własnej skórze, że naprawdę warto.