Prosto z pasieki – miody od Wcinaj Miód

Mimo znacznego wzrostu zainteresowania zdrowym odżywianiem, wciąż niewielu z nas zdaje sobie sprawę jakie właściwości zdrowotne może mieć prawdziwy pszczeli miód, ani w jaki sposób możemy mieć pewność, że kupujemy miód prawdziwie kwiatowy, a nie z pasieki, w której pszczoły dokarmiane są syropem cukrowym. Aby wykorzystać pozytywny wpływ jaki miód może mieć na nasze ciało, warto sięgać po miody z mniejszych lokalnych sklepów, takich jak Wcinaj Miód, zamiast kupować je w supermarkecie.

Dlaczego warto jeść naturalny miód?

Naturalny miód pszczeli bardzo dobrze wpływa na nasz organizm, już starożytne cywilizacje wykorzystywały jego lecznice właściwości, dziś potwierdzone badaniami. Spożywanie miodu dobrze działa między innymi na układ pokarmowy, pomaga w leczeniu wrzodów żołądka, chorób wątroby i dróg żółciowych, a także wspomaga trawienie. Herbata z miodem wspomaga organizm w walce z przeziębieniem i chorym gardłem. Badania potwierdzają także pozytywne działanie pszczelego miodu na układ nerwowy. Miód koi nerwy i ułatwia zasypianie. Do właściwości leczniczych naturalnego miodu można również zaliczyć obniżanie ciśnienia krwi, przyspieszanie gojenia raz oraz mniejsze ryzyko powstawania blizn.

Dlaczego warto wybrać miody od Wcinaj Miód?

Aby mieć stuprocentową pewność, że miód który kupujemy jest dobrej jakości, i nie pochodzi z pasieki, w której pszczoły są sztucznie dokarmiane syropem cukrowym, najlepiej jest wybierać miody z mniejszych, lokalnych sklepów, takich jak Wcinaj Miód. Sklep ten posiada w swojej ofercie nie tylko prawdziwe miody pszczele różnego rodzaju, ale także zioła i herbaty, kawy oraz wiele innych produktów pszczelich, które również mają korzystny wpływ na zdrowie. Jeśli chcesz mieć pewność, że kupujesz miód z dobrej pasieki, zawsze zwróć uwagę na informacje o pasiece zawarte na etykiecie słoika. Powinna się na niej znajdować nazwa oraz numer weterynaryjny, a także nazwa miodu, data przydatności do spożycia, warunki w jakich miód jest przechowywany oraz kraj pochodzenia. Kupując miody od Wcinaj Miód nie tylko masz pewność, że wybierasz produkt wysokiej jakości, ale także wspierasz lokalne gospodarstwa. Wbrew pozorom mniejsze sklepy oferują znacznie większy wybór rodzajów i smaków miodów, niż duże supermarkety. Wśród miodów od Wcinaj Miód znajdziemy zarówno miody spadziowe, jak i nektarowe, a także mało znaną do tej pory nowość, miód miejski. Sklep ma także dużą ofertę miodów z dodatkami, zarówno ziołowymi, jak i owocowymi, takimi jak mięta, malina, cynamon, a nawet kakao.

undefined