Profesjonalny masaż w Gdańsku

Korzyści wynikające z masażu

Masaż to najstarszy i najbardziej skuteczny sposób na poprawę zdrowia i zapobieganie wielu chorobom. Znajduje zastosowanie na wszystkich etapach rehabilitacji leczniczej, przywracając napięcie mięśniowe, przywracając wydolność organizmu po kontuzjach, redukując tkankę tłuszczową i łagodząc stres.

Masaż polega na mechanicznym działaniu ukierunkowanym na pobudzenie krążenia w skórze ciała i rozluźnienia napiętych mięśni. Proces ten może odbywać się przy pomocy ruchów dłoni masażysty lub za pomocą specjalnych urządzeń. Podczas masażu ogólnego masowane jest całe ciało. Masaż miejscowy – wpływa na plecy, szyję, ramiona. Są różne typu masażu: higieniczny, leczniczy, sportowy, kosmetyczny. Pozytywny efekt każdego masażu pojawia się dopiero po wykonaniu pełnego cyklu zabiegów. Zwykle ich liczba waha się w granicach 7-10, rzadziej 15 sesji. W zależności od zaleceń czas trwania jednej sesji to 20-60 minut, dokładniejszy czas ustalany jest indywidualnie do potrzeb klienta.

Korzyści płynące z masażu przejawiają się przede wszystkim w:

normalizacja stanu psycho-emocjonalnego;

wzmocnieniu układu odpornościowego organizmu;

zwiększenie jędrności i elastyczności skóry;

poprawa krążenia krwi i krążenia limfy;

zmniejszenie odczuwania bólu;

aktywacja pracy gruczołów potowych i łojowych;

pobudzenie pracy ośrodkowego układu nerwowego lub uspokojenie go;

zwiększona wrażliwość skóry;

przyspieszenie procesów metabolicznych;

pozbycie się obrzęków;

wzmocnienie / rozluźnienie mięśni.

Masaż nuru – ulga dla ciała i duszy

Każdy nowoczesny masaż pozytywnie wpływa na zdrowie organizmu człowieka. Ale są też metody, które poza leczniczym działaniem przynoszą wiele przyjemności oraz zawrotnych emocji i podniecenia seksualnego.

Do tej kategorii technik masażu zalicza się masaż ciała wykonywany nagim ciałem kobiety, który do Europy przywędrował z Japonii, gdzie nazywa się go masażem nuru. Masaż nuru wykonywany jest nagim ciałem kobiety. Celem jego stosowanie jest nie tylko klasyczny masaż całego ciała klienta, ale także masaż części erogennych, co jest przyczyną wystąpienia podniecenia i relaksu.

Dla każdego współczesnego mężczyzny, który utknął w rutynie codziennej pracy, masaż nuru, jak każdy masaż erotyczny , będzie uważany za sposób na pozbycie się negatywnych emocji i zrównoważenie ładunku energetycznego. Podczas tego typu masażu uwalniana jest duża ilość adrenaliny, zaś temperatura tkanek nieznacznie wzrasta.

Takie podejście stymuluje normalizację metabolizmu, poprawia przepływ limfy i pracę układu sercowo-naczyniowego. Psychologowie zdecydowanie zalecają, aby pary małżeńskie przeprowadzały masaż nuru. Takie podejście przyczyni się do wzmocnienia związku i rozgrzania na nowo intymnych relacj. Główną zaletą tego zabiegu są pozytywne emocje, które mogą złagodzić depresję, stres i poprawić witalność.

Technika masażu ciałem

Podstawowym czynnikiem tego typu oddziaływania na organizm jest zainicjowanie relacji pomiędzy energią żeńską i męską. Dzięki odpowiedniej metodzie jej prowadzenia możesz zrozumieć swoje ciało, a także nauczyć się je kontrolować. Masaż nuru w Gdańsku wykonywany jest przez nagie dziewczyny, które przeszły profesjonalny kurs masażystki także z elementem masażu erotycznego, dlatego ich doświadczenie wyklucza doświadczenie negatywnych skutków masażu erotycznego, które mogą wynikać z nieumiejętnego wykonywania masażu jak i samego kontaktu psychicznego z klientem mniej doświadczonych masażystek wykonujących go z pominięciem reguł zawodu. Początkowo masażystka bez użycia oleju zaczyna ugniatać wszystkie mięśnie ciała. Następnie smaruje się olejem i kontynuuje zabieg masowania klatki piersiowej, brzucha i pośladków.

Takie delikatne muśnięcia niezwykle pozytywnie wpływają na psychikę człowieka, dają dużo emocji, siły i energii. Warunkiem wstępnym tej procedury jest użycie olejków eterycznych i aromatycznych. Takie olejki będą sprzyjać przyjemnemu pobudzeniu, które niweluje negatywne emocje i rozładowuje negatywną energię.
Masażystki.org zaprasza do salonów masażu Mystique i Vanilla w Gdańsku

Spróbuj rozpieszczać się zachwycającym działaniem olejków eterycznych na Twoje ciało, wcieranych przez przez profesjonalne ruchy ciała masażystek z salonów Mystique i Vanilla w Gdańsku. Koszt ich usług pozostaje na atrakcyjnym poziomie, co sprawia, że ich usługi te są jeszcze przyjemniejsze i mogą być wykonywane nawet kilka razy w miesiącu. Wybór naszych masażystek jest bardzo duży i zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych klientów. Wszystko to specjalnie przygotowane dla Twojej przyjemności ! Dziewczyny pracujące w salonie, mają wielopłaszczyznowe doświadczenie w wykonywaniu różnego rodzaju masażu, w tym masażu ciała oraz zostały przeszkolone jak rozmawiać z klientem, aby poczuł się w pełni doceniony i rozpieszczony.

Łącząc swój profesjonalizm z lekką figlarnością, dostarczą Ci wielu niezapomnianych wrażeń i emocji, uwolnią od stresujących sytuacji, a nawet pomogą wydostać się z depresji. Do głównych zalet naszych salonów można zaliczyć:

profesjonalne masażystki;

przystępne ceny;

ścisłe przestrzeganie wymogów higieny i poufności przez personel salonu;

A ponadto sesja masażu odbywa się w przyjemnym, odprężającym otoczeniu z wykorzystaniem odpowiedniej relaksującej muzyki.

Masaż ciała w salonach Mystique i Vanilla w Gdańsku to gwarancja niezapomnianych wrażeń i silnych emocji. Odwiedź nas, a nie pożałujesz.