Pieluchomajtki dla dorosłych

Pieluchomajtki dla dorosłych

Nietrzymanie moczu, jak również inkontynencja kałowa to przypadłości, które dotykają zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Jak można sobie z nimi poradzić? Odpowiedzi nie trzeba szukać daleko, pieluchomajtki Super Seni Plus mogą okazać się najlepszym rozwiązaniem.

Pieluchomajtki Super Seni Plus – co to takiego?

Pod nazwą Super Seni Plus skrywa się produkt dedykowany osobom dorosłym. Są to oddychające pieluchomajtki dla dorosłych, które zapewnić mogą zabezpieczenie jednakowo osobom niezwykle aktywnym, jak i tym o ograniczonej mobilności. Pieluchomajtki polecane są kobietom i mężczyznom, u których występuje średni i ciężki stopień nietrzymania moczu i/lub inkontynencji kałowej.

Pieluchomajtki – kiedy po nie sięgnąć?

Kiedy warto pomyśleć o tego typu produkcie? To pytanie, które pewnie zadaje sobie bardzo wiele osób i nie ma w tym nic złego, w końcu nie każdy z nas musi wiedzieć, a jakich sytuacjach pieluchomajtki okazują się przydatne. Przyjęło się, że pieluchomajtki to produkt dedykowany osobom, które borykają się z problemem nietrzymania moczu. Warto po nie sięgnąć w momencie, gdy utrzymanie moczu staje się bardzo uciążliwe, a wkładki urologiczne, anatomiczne (potocznie zwane podpaskami) nie zapewniają już odpowiedniego zabezpieczenia. Choć korzystać z nich może każdy, to polecane są przede wszystkim osobom, dla których nietrzymanie moczu nie stanowi tylko sporadycznie zdarzających się epizodów, lecz to przypadłość, która wymaga już leczenia oraz doboru odpowiednich środków higienicznych. Dzięki pieluchomajtkom dla dorosłych można, choć na chwilę zapomnieć o dokuczliwej przypadłości, gdy jest to produkt, który pozwala zwiększyć komfort oraz samopoczucie.

Pieluchomajtki dla dorosłych – jakie są ich główne cechy?

Warto zacząć od tego, że pieluchomajtki mają podwójny system dopasowania, co zapewnia większą swobodę ruchów i komfort, jak również zapinanie i odpinanie bez ryzyka rozerwania warstwy zewnętrznej. W pieluchomajtkach zastosowano specjalną włókninę rozprowadzającą wilgoć (Extra Dry System), która zapewnia poczucie suchości. Nie sposób też pominąć faktu, że znajduje się w nich podwójny indykator wilgotności, który wskazuje, kiedy należy zmienić zużyty wyrób. W pieluchomajtkach zastosowano także specjalną strukturę zewnętrzną, która zapewnia przepływ powietrza przy jednoczesnym niepuszczaniu cieczy. Nie trzeba także martwić się nieprzyjemnym zapachem, gdyż pieluchomajtki zostały wyposażone w absorbent, który nie dość, że zmniejsza ich odczuwanie, to ma też właściwości antybakteryjne.

Pieluchomajtki dla dorosłych – jak dobrać odpowiedni rozmiar pieluch?

Aby pieluchomajtki mogły dobrze spełnić swoje zadanie, należy je odpowiednio dobrać. Zastanawiasz się, jak to zrobić? Przy zakupie pieluchomajtek kluczowe znaczenie ma obwód bioder. Dlatego, gdy staniemy w obliczu wyboru rodzaju pieluchomajtek, miejmy na uwadze obwód bioder, a będziemy w stanie dobrać odpowiedni rozmiar i tym samym unikniemy nieprzyjemności w postaci odparzeń, ucisków, a korzystanie z pieluchomajtek dla dorosłych będzie komfortowe.