Peruki naturalne – jak nosić?

‎Peruki naturalne wykonywane są z najwyższej jakości materiałów. Dbałość o szczegóły i oddanie w czasie produkcji daje gwarancje nieskazitelnego wyglądu, który niczym nie różni się od naturalnych włosów.

Wiele kobiet z szeroko rozumianymi „problemami z włosami”na podłożu dermatologicznym, hormonalnym czy wynikającym z problemów osobistych, nie wie od czego zacząć przy wyborze peruki . Wiele z Was boi się także, że nie będzie wiedziało jak zakładać oraz stylizować perukę. To nic trudnego.

Na samym początku należy zastanowić się nad wyborem odpowiedniej peruki. Każda z nas ma inny kształt twarzy, inne preferencje wyglądu. Kiedy już wybierzesz odpowiedni model, warto zastanowić się nad tym jak sprawnie ją zakładać.

Na czym skupić się przy stylizacji i zakładaniu peruki?

Panie z długimi włosami powinny skupić się na zabezpieczeniu własnych włosów. Możesz skupić się również na zabezpieczeniu samej skóry głowy. Przewiewna i elastyczna siatka stworzona konkretnie dla peruk, powinna zostać nałożona i dopasowana do kształtu naszej głowy.

Nadmiar siateczki powinnyśmy odciąć, przykleić ją na końcach na skórze czoła oraz przez krótką chwilę podsuszyć ją suszarką. Tak przygotowana siatka jest odpowiednia bazą na naszą perukę. Powinnyśmy następnie założyć oraz dopasować według własnych preferencji perukę, a następnie przejść do jej stylizacji. Należy pamiętać, że peruki naturalne zachowują się jak prawdziwe włosy, więc ich stylizacja jest niezwykle prosta. Możemy używać do tego zwyczajnych szczotek, grzebieni, lokówek, prostownic. Możemy tworzyć z nich wszelkie wymyślne fryzury oddając się własnej fantazji.

Czy istnieje jedna konkretna instrukcja dotycząca noszenia peruk?

Oczywiście nie ma takiej reguły, podana wyżej instrukcja jest swego rodzaju pomocą dla kobiet, które szukają odpowiedzi. Prawda jest jednak taka, że żadna z Nas nie musi się ograniczać! Wyglądajmy tak jak chcemy, naturalne peruki zostały stworzone właśnie po to, abyśmy stawały się pewniejsze siebie. Bądź kim tylko chcesz i poczuj się|pewna siebie!

Dlaczego moja peruka nie wygląda tak jak na zdjęciach w mediach społecznościowych?

Nie warto się tym sugerować.W tym wszystkim należy pamiętać, że Internet pełen jest fałszu. Pomimo tego, iż naturalna peruka da nam poczucie autentyczności, musimy mieć świadomość, że zdjęcia, które widzimy ze wszystkich stron są przerobione. Efekt, który osiągniesz dzięki perukom z naturalnych materiałów jest dostateczny. I podobnie też prezentuje się na owych zdjęciach, gdyby tylko pozbawić je retuszu.

Co tak właściwie oznacza „naturalna peruka”?

Peruki wykonane z naturalnych materiałów są jednym słowem”stworzone” z włosów. Proces ten jest niezwykle czasochłonny i trudny, ponieważ materiały nie są stałe i nieskończone. Ludzie z własnej woli postanawiają oddać własne włosy na rzecz fundacji czy w bezpośrednie ręce firm, aby pomóc wszystkim tym, którzy chcą znowu poczuć się sobą.

Dlaczego naturalne peruki to lepszy wybór niż peruki syntetyczne?

W głównej mierze zauważalna różnica to przede wszystkim jakość oraz prezentacja. Syntetyczne peruki wykonywane są ze sztucznych materiałów i nigdy nie będą prezentowały się tak dobrze jak peruka naturalna. Ich struktura często jest błyszcząca i trzeba włożyć wiele pracy w to, aby wyglądała jak prawdziwe włosy. Zupełnie inaczej jest w przypadku peruk naturalnych, które od razu prezentują sie tak, jak prawdziwe.

Co dalej, jeśli jestem już zdecydowana?

Teraz pora na znalezienie wymarzonej peruki! Takiej, która od pierwszego wejrzenia poruszy Twoje serce. Nie zwlekaj i odwiedź stronę internetową  i zapoznaj się z ofertą, a jeśli masz pytania, nie zwklekaj! Skontaktuj się z obsługą.