Pakiety medyczne dla firm

Zapewniamy ubezpieczenie medyczne dla pracowników Państwa firmy, ich dzieci i innych krewnych, którzy z nimi mieszkają. Ten pakiet medyczny składa się z usług wyszczególnionych poniżej. Nie obejmuje on badań lekarskich, ale gwarantuje pełen zestaw bezpłatnych badań w prywatnych placówkach medycznych na terenie całego kraju w dowolnym czasie, wybór lekarzy specjalistów dostępnych bez skierowań oraz szeroki zakres badań diagnostycznych. Ponadto przydzieleni lekarze specjaliści będą mogli konsultować lub kierować do innych lekarzy specjalistów dzwoniąc na nasz numer infolinii lub korzystając z platformy on-line.

Prawa Twoich pracowników:

– badania przesiewowe w kierunku chorób przewlekłych co trzy lata;

– jedno badanie lekarskie w roku;

– 30 dni zwolnienia lekarskiego rocznie (z 100% rekompensatą wynagrodzenia)

W ramach pakietu medycznego można wybrać z szerokiej gamy usług medycznych. Oto przykładowe badania medyczne, które są powszechnie stosowane w ubezpieczeniach medycznych dla pracowników:

– badanie lekarskie, w tym badania krwi i analiza moczu;

– uSG lub tomografia komputerowa;

– mammografia lub rezonans magnetyczny;

– EKG – badanie przesiewowe pod kątem czynników ryzyka chorób serca;

– EKG wykrywające nieprawidłowe rytmy w biciu serca.

-troszczy się o wszystkie wydatki związane z opieką zdrowotną, zapewniając ubezpieczenie medyczne dla firm z kompletnym zestawem usług medycznych oferowanych w prywatnych placówkach medycznych na terenie całego kraju. Dzięki temu będziesz mógł skupić się na swoich głównych celach, nie martwiąc się o problemy zdrowotne swoich pracowników.- („Ten tekst może zostać zmieniony”) (zdjęcie : badania lekarskie)

– pakiety medyczne dla firm i osób prywatnych;

– ubezpieczenia medyczne dla obywateli i rezydentów państw obcych.

-pakiet medyczny PZU, który oferuje szeroki zakres usług medycznych za ustaloną opłatą miesięczną. Na przykład

– badania lekarskie i testy medyczne w dowolnym momencie

– przypisany lekarz lub specjalista z infolinią medyczną, która odpowie na Twoje pytania przez 24 godziny na dobę

– konsultacje lekarskie z możliwością skierowania do innego lekarza specjalisty w razie potrzeby

-Ubezpieczenie medyczne gwarantuje szybki dostęp do wysokiej jakości opieki medycznej w prywatnych placówkach medycznych na terenie całego kraju. Nie obejmuje ono badań lekarskich, ale zapewnia możliwość wykonania tylu badań, ile jest wymagane podczas rutynowych kontroli. Zawiera również badania przesiewowe na choroby przewlekłe co trzy lata oraz około 30 dni zwolnienia lekarskiego na każdy rokz pełnym wynagrodzeniem. W razie potrzeby badania lekarskie zostaną sfinansowane z ubezpieczenia medycznego dla firm. Pakiet medyczny – ubezpieczenie medyczne dla osób fizycznych składa się z usług wymienionych poniżej. Nie obejmuje ono badań lekarskich, ale gwarantuje pełen zestaw bezpłatnych usług medycznych w prywatnych placówkach medycznych na terenie całego kraju w dowolnym czasie, przypisanego lekarza lub specjalistę dostępnego 24/7 z infolinią medyczną, który w razie potrzeby może skierować lub skonsultować się z innymi specjalistami.