Oral-B iO. Nowa jakość mycia zębów

Szczoteczka elektryczna to produkt znany od lat. Przyzwyczailiśmy się jednak do tego, że jest to szczoteczka, która pracuje rotacyjnie. Szczoteczka elektryczna Oral-B iO to produkt o unikalnej konstrukcji, zapewniający zupełnie inną jakość mycia zębów. Szczoteczka Oral B iO, to mycie zębów w sposób bardzo bezpieczny, a jednocześnie efektywny. Dzięki niej dotarcie do wszystkich obszarów jamy ustnej jest bezproblemowe, a profesjonalne uczucie czystości wręcz gwarantowane. Idealna także dla wrażliwych dziąseł. Inteligentny czujnik nacisku i sztuczna inteligencja, to główne zalety szczoteczek serii Oral B iO. Ładowarka magnetyczna, z opcją ładowania błyskawicznego, to czas ładowania, który zaskakuje.

Oral B iO. To nowa technologia, którą się zachwycisz

Nowa technologia szczoteczki zaskoczy Cię w codziennym użytkowaniu. Szczoteczka elektryczna Oral B iO to różne tryby szczotkowania zębów, pozwalające uzyskać najlepsze rezultaty czyszczenia płytki nazębnej. W czasie rzeczywistym dowiesz się czy zęby szczotkujesz prawidłowo czy nie szczotkujesz zbyt mocno. To czyste zęby i pielęgnacja dziąseł.

Szczoteczka elektryczna Oral B iO. Niska cena zakupu i łatwe do nabycia wymienne główki szczoteczki.

Szczoteczka Oral-B iO wyposażona jest w czujnik położenia szczoteczki, etui podróżne i końcówki wymienne. Nowe końcówki można oczywiście też dokupić. Dużą zaletą szczoteczki jest czujnik siły nacisku podczas mycia zębów i delikatne mikrowibracje, dzięki którym codzienne czyszczenie zębów jest bardziej skuteczne. Warto też wspomnieć, ze szczoteczka umożliwia czyszczenie języka i pozwala chronić dziąsła, zapewniając czystość jamy ustnej. Magnetyczna ładowarka pozwala szybko naładować szczoteczkę, z aplikacją Oral B zaś dowiesz się jak prawidłowo myć zęby.

Połącz szczoteczkę z aplikacją. Bluetooth to zapewnia

Ta seria szczoteczek Oral zapewnia doskonałą jakość szczotkowania. W trybie podglądu, w czasie rzeczywistym możesz sprawdzić, czy nie zmniejszyć lub nie zwiększyć nacisku podczas szczotkowania. Połączenie szczoteczki z aplikacją poprzez Bluetooth, to dodatkowa zaleta, dzięki której na bieżąco dowiesz się czy prawidłowo myjesz zęby. Technologia monitorowania zębów przeanalizuje zaś Twoje mycie zębów i wskaże, co musisz poprawić.

Wymieniaj wymienne główki szczoteczki co 3 miesiące

Interaktywny kolorowy wyświetlacz pokazuje tryb szczotkowania i poziom naładowania baterii. System napędu magnetycznego zapewnia ruchy pulsacyjne i delikatne wibracje, dzięki którym łatwo usuniesz z zębów wszelkie osady. Aby jednak czyszczenie zębów było skuteczne, nie zapominaj o regularnej wymianie końcówek szczoteczki. Wskazana jest ich wymiana co trzy miesiące.