Kwas fenolowy – Twoja furtka do pięknej cery

Złuszczanie kwasami staje się coraz popularniejsze i jest często praktykowane w okresie jesieni i wiosny. Obecnie możliwości złuszczania skóry są mocno rozszerzone – jeżeli zależy Ci na uzyskaniu spektakularnych efektów – nie zwlekaj i skorzystaj z oferowanych możliwości. Twoja skóra będzie Ci za to wdzięczna!

 

1. Kwas fenolowy – dla kogo?

2. Peeling fenolowy efekty

3. Piękna skóra bez skalpela!

Kwas fenolowy – dla kogo?

Peeling fenolowy cechuje się wyjątkowo głębokim stopniem złuszczenia. Dzięki takiej intensywnej penetracji skóry możliwe jest dostanie się aż do skóry właściwej. Odkrycie takich zewnętrznych warstw skóry czyni ją gładszą i świeższą. Wykonanie takiego zabiegu jest polecane przede wszystkim osobom, które borykają się z problemem blizn potrądzikowych. Po zastosowaniu takiego kwasu złuszczanie naskórka następuje po około 48 h, a kończy po 7 czy 10 dniach. Wszystko jest jednak kwestią indywidualną – najważniejsza jest obserwacja i dobór kosmetyków po zabiegu w zależności od aktualnego stanu cery. Peeling fenolowy pozwala także pozbyć się zmarszczek mimicznych, przebarwień na skórze i blizn po uporczywym trądziku. Warto przeprowadzić taki zabieg w sprawdzonej klinice nadzorowanej przez lekarza dermatologa, np. . Zyskasz w ten sposób gwarancję dobrze wykonanego zabiegu, w pełni bezpiecznie i z zachowaniem należytych środków ostrożności – a to podstawa.

Peeling fenolowy efekty

Współczesna dermatologia pozwalają uzyskać spektakularne efekty dzięki zdobyczom nauki. Stosowanie takich peelingów głębokozłuszczających oraz odpowiedniej aparatury umożliwia zachowanie zdrowego wyglądu skóry przez długi czas. Efektem stosowania peelingu fenolowego jest wygładzona skóra pozbawiona przebarwień i śladów po trądziku. Pacjenci zauważają także wygładzenie zmarszczek mimicznych i poprawę kolorytu. To wszystko zasługa głębokiej penetracji wierzchnich warstw skóry.

Piękna skóra bez skalpela!

Szeroki repertuar dostępnych środków zdecydowanie zwiększa wachlarz możliwości pozwalających na zachowanie zdrowej i jędrnej skóry. Wyraźny efekt wygładzenia jest w stanie zapewnić właśnie taki mocno złuszczający peeling fenolowy. Intensywnie złuszczenie i odkrycie świeższych warstw skóry to Twój krok nie tylko do lepszego wyglądu, ale przede wszystkim samopoczucia – jeżeli zatem zależy Ci na poprawie stanu swojej skóry – nie zwlekaj i umów się na spotkanie kwalifikujące do zabiegu. Jesteś o krok od podjęcia słusznej decyzji, która zaprocentuje!