Forever Bright

Forever Bright

 

Świetna pasta do zębów, która zawiera ponad 30%czystego miąższu aloesowego. Bardzo dobrze sprawdza sie w codziennej pielęgnacji jamy ustnej. Doskonale dobrane składniki pasty Forever Bright sprawiają, że działa ona ściągająco ale tez przeciwzapalnie i ma działanie bakteriobójcze. Stany zapalne to nic innego jak osadzanie się płytki nazębnej a pasta ta temu właśnie zapobiega. Nie tylko daje uczucie wyjątkowej świeżości, ale też eliminuje przykry zapach z ust. Nie zawiera ona fluoru przez co może być stosowana również przez dzieci.

 

Aloesowa pasta do zębów ma formę łagodnego żelu, dlatego idealnie nadaje się do codziennego stosowania. Jest to sposób na skuteczne zachowanie higieny jamy ustnej. Zastosowany w paście aloes działa kojąco, zaś dodatkowo to działanie zostało wzmocnione poprzez dodanie propolisu pszczelego.

 

Nie wszystkim wiadomo, że miąższ aloesowy posiada naturalne właściwości czyszczące, jak również jest łagodny dla szkliwa. Aloes usuwa nagromadzony osad na zębach jak i w przestrzeniach miedzy zębami, a tym samym dociera nawet trudno dostępne miejsca dla szczoteczki.  Stosując ta pastę możemy być pewni, że w krótkim czasie poprawi się stan naszych dziąseł. Szczególną poprawę można zaobserwować u osób posiadających skłonności do zapalnych kieszonek około zębowych, co może wspomóc leczenie stomatologiczne.

Taka pastą, jak i każda inną powinniśmy myć zęby rano i wieczorem. Ale też po każdym spożytym posiłku jeśli oczywiście mamy taka możliwość. Aby jak najlepiej wykorzystać dobroczynne właściwości miąższu z aloesu powinniśmy myć zęby dwukrotnie. Raz dla oczyszczenia ich powierzchni z osadu oraz zanieczyszczeń i natychmiast drugi raz – dla zadbania o dziąsła i przeciwbakteryjną ochronę śluzówek oraz przestrzeni między zębami. Jeżeli wymagana jest fluorowa profilaktyka przeciwpróchnicza, należy poradzić się stomatologa co do częstotliwości używania fluorowych preparatów ochronnych.

 

Pasta delikatnie rozjaśnia powierzchnie zębów, właściwości bakteriobójcze powodują, że nie osadza się na zębach żaden osad. Ważne jest również to ,że nie zawiera żadnych dodatków, które powodowałyby ścieranie szkliwa.