Waporyzatory dostępne dla ciebie gdzie chcesz 

Waporyzatory dostępne dla ciebie gdzie chcesz 

Waporyzatory określane także, jako to z angielskiego odparowywanie. Używanie waporyzatorów niesie za sobą podstawową korzyść, jaką jest inhalowanie ziołami wolne od substancji uwalniających się w procesie spalania. Korzystając z nich możemy być pewni, że sposób w jaki wdychamy swoje zioła, zawdzięczamy tylko i wyłącznie podgrzewaniu suszu, bowiem nie dochodzi tutaj do żadnego spalania. Jest to oczywiście najlepsza metoda, która wyklucza tradycyjne palenie. Stosowana jest głównie do celów tradycyjnych ale także i medycznych. Na rynku znajdziemy waporyzatory przenośne i stacjonarne. Poza podstawowymi różnicami jakimi są wygląd i rozmiar, możemy także doszukać się innych, a przede wszystkich tych związanych z zamontowanym w nich systemem grzewczym, a tu wyróżniamy kondukcję, konwencję i hybrydę. 

 

Waporyzatory przenośne zalety i wada  

oczywiście to te, które możemy mieć przy sobie wszędzie, gdzie chcemy, sa one przy nas, dosłownie rozmiarów kieszeni. Nie trzeba pamiętać, o kablu, czy gniazdku. Co ważne, na dzisiejszym rynku oferowane przez producentów waporyzatory posiadają moc swojego działania porównywalną do modeli stacjonarnych. Tak więc mały rozmiar a duża moc działania określa waporyzatory przenośne. Decydując się na używanie ich wybieramy także oszczędność, bowiem ich komory mieszczące susz klasyfikują się w obrębie od 0,1g-0,3g, zużywanego produktu jest mniej jak połowa, porównując z paleniem tradycyjnym. Słowa dyskrecja niewątpliwie określa waporyzatory, ze względu na fakt, iż korzystając z nich sprawiamy wrażenie osób palących e-papierosa, a w gruncie rzeczy o tym, że korzystamy z vaporizera nie wie nikt, a co ważniejsze nikt nie ma wiedzy co waporyzujemy. Nie ma niczego bez wad, toteż także i w tym przypadku, wybierając powyższy model możemy ją dostrzec. Musimy bowiem pilnować żywotności baterii, kiedy nasz sprzęt nie będzie naładowany, to naturalnie uniemożliwi to korzystanie z niego. Jednak i tutaj producenci wychodzą naprzeciw konsumentom i stworzyli już takie modele, który maja możliwość doładowania dzięki portowi micro-USB.

 

Stacjonarność waporyzatorów  

Waporyzatory stacjonarne to oczywiście te, które będą działały tylko po podłączeniu do gniazdka, co z kolei pozwala na instalowanie mocniejszych grzałek. Tego typu modele najczęściej doprowadzają susz do ogrzania poprzez system kondukcji, a więc gorącymi strumieniami powietrza ogrzewają susz, to z kolei działa pozytywnie na smak i jakość uwalniającej się pary. Inhalowanie z waporyzatorów stacjonarnych jest możliwe dzięki wężykowi i balonikowi. Nastawiając się na dłuższe inhalowanie, a dodatkowo w większej grupie należy zwrócić fakt, że będą one w tej sytuacji o wiele wytrzymalsze i mocniejsze. Nie musimy się martwić, że bateria nam się wyczerpie. 

 

Przy wyborze odpowiedniego waporyzatora musimy kierować się głównie myślą, gdzie chcemy z niego najczęściej korzystać oraz drugim czynnikiem jest cena. Nie powinniśmy kusic się tanim i wykonanym niefachowo sprzętem, gdyż więcej na tym stracimy niż zyskamy.