Bezpieczne sposoby na powiększanie członka – czy to możliwe?

Wielu mężczyzn marzy o tym, żeby posiadać dużego członka. Nie ma co ukrywać, jest to związane z męskością oraz dużym ego, które często nam towarzyszy w sytuacjach zbliżenia z kobietą. Duży penis to też dodatkowa dawka pewności siebie ułatwiająca kontakty z płcią przeciwną. Niestety, nie każdy mężczyzna może pochwalić się dużym „sprzętem” i jednych natura obdarza hojniej, a drugich mniej. Medycyna w ostatnich latach bardzo się rozwinęła i pojawia się pytanie, czy są bezpieczne sposoby na powiększanie penisa? Zapraszamy do naszego artykułu.

Medycyna a powiększanie penisa

Posiadanie penisa niewielkich rozmiarów może bardzo destrukcyjnie wpłynąć na mężczyznę, a przede wszystkim na jego psychikę. Zdarzają się sytuacje, w których tacy mężczyźni są narażeni na ostracyzm czy też wyśmiewanie ze strony kobiet. Medycyna zna sposoby na powiększanie członka i jednym z nich jest poddanie się operacji. Zabieg polega na nacięciu więzadła łączącego prącie z kością łonową, co sprawia, że penis wydaje się dłuższy. Niestety, ogromną wadą zabiegu jest cena, która obiektywnie rzecz mówiąc, do najtańszych nie należy. Oczywiście, jest wiele innych sposobów na to, jak powiększyć penisa, jednak w przypadku posiadania znacznej ilości gotówki, jest to opcja, którą jak najbardziej warto rozważyć.

Pompka do powiększania penisa

Kolejnym rozwiązaniem na to, jak powiększyć członka jest pompka do powiększania penisa. To rozwiązanie, które jest o wiele tańsze od poprzedniej opcji. Nie ma też wielkich problemów z jego dostępnością, ponieważ możne je kupić praktycznie w każdym sex-shopie, jak również w sklepach internetowych i takie rozwiązanie daje o wiele więcej anonimowości, bo nikt z nas nie chciałby być nakryty przez znajomą osobę przy zakupie pompki. Stosowanie pompki powinno się odbyć 30 minut przed stosunkiem, a polega ono na założeniu nakładki na penisa i efekcie pompowania penis urośnie. Od strony „technicznej” wygląda to tak, że ciała jamiste prącia się zwiększają oraz krew napływa do penisa, co powoduje jego wzrost.

Tabletki powiększające penisa

W Internecie pojawia się wiele rozwiązań na to, jak powiekszyc penisa i coraz więcej mówi się o tabletkach powiększających penisa. Jest to możliwe, jednak trzeba wziąć pod uwagę to, jakie produkty się kupuje. Na pewno nie warto kupować w ciemno produktów posiadających interesujący opis, gdzie ich pochodzenie i skład są niejasne. Z pewnością powinno skonsultować się z lekarzem, w celu doboru odpowiednich pigułek, a przynajmniej fachowym doradztwie i wydaniu opinii. Producenci jednak przeważnie zapewniają o tym, że ich produkty są skuteczne, a w razie niepowodzenia kuracji można uzyskać zwrot pieniędzy. Dużym plusem takiego rozwiązania jest stosunkowo niska cena, łatwa dostępność oraz co najważniejsze, ich skuteczność.

A może domowe metody?

Jeżeli chodzi o domowe metody na powiększenie penisa, to nie są to rozwiązania, które mają medyczne uzasadnienie, aczkolwiek są zarówno oponenci, jak i zwolennicy takich metod. Wiele mówi się o ćwiczeniach rozciągających mięśnie kegla polegające na napinaniu i rozprężaniu mięśni odbytu. Są też osoby, które nakładają ciepłe kompresy na penisa przed stosunkiem, by zwiększyć jego długość. Trzeba jednak brać pod uwagę, że są to chwilowe działania, które na dłuższą metę nie zwiększą jego rozmiarów.